Půjčovna vybavení

Depo, cílový prostor, zvuk... vše máme

Nabídka pro každého na míru

Půjčíme, dovezeme, postavíme

Co nemáme, zařídíme


Za více než 17 let v produkčním byznysu jsme pořídili téměř všechny prostředky potřebné k organizaci sportovních akcí. Většinu roku se nám válí v regálech ve skladu a přišlo nám tak škoda je nenabídnout k zapůjčení. Všechny položky je možné vyzvednout osobně v Prachaticích nebo zajišťujeme i závoz, případně instalaci na místě konání. Cenovou nabídku na každou akci vám připravíme individuálně dle rozsahu a náročnosti realizace, CENY JSOU ORIENTAČNÍ. Fotografie všech našich produktů najdete v galerii na této stránce.Depo

Konstrukce na zavěšení kol
CZK4000Den
 • Kvalitní pozinkové konstrukce pro realizaci triatlonového depa jsme si nachali vyrobit na zakázku podle vzoru z USA. Celkem můžeme nabídnout až 30 polí po 3m tyčích. Jedno pole je ideální k zavěšení 6 kol horských, případně 8 kol silničních. Kromě využití při triatlonech nebo duatlonech se depo dá využít i jako mobilní parkoviště pro kola. K tomuto účelu například sloužilo v olympijském parku Lipno – Rio v roce 2016.

Ohraničení koridorů

Sítě na ohraničení
CZK20Metr / den
 • Zelené sítě s logy Xterra i bez nich nabízíme v libovolné konfiguraci. Celkem disponujeme až 200 m těchto sítí. K upevnění do země slouží silné T profilované železné tyče a průběžné PVC flexibilní stojny. Koridory se nechají postavit jen na podkladu, kam je možné pevně zatlouci kotvení do 30-40cm hloubky. Na sítě nedoporučujeme věšet těžsí gumové bannery.

Nafukovací brána

Velká nafukovací gumová brána
CZK3000Den
 • Robustní modrá nafukocí brána má rozměr 1x4x4m. Pohání ji jeden ventilátor a její rozbalení nebo sablení zabere 10 minut. Nechají se na ni pohodlně páskami upevnit bannery, ty můžeme také na zakázku vyrobit. Bránu je nutné ukotvit pomocí lan. K bráně je možné zapůjčit cílovou pásku.

Pevná cílová brána

Robustní ocelová brána ideální do cíle
CZK2000Den
 • Z pozinkových profilů je sestavena pevná cílová brána. K bráně náleží i stabilizační nožičky a výškově nastavitelné závitové nohy v bočních dílech. Na bránu je možné upevnit bannery nebo na zakázku zajistíme pevné desky s custom designem dle vašeho zadání. K bráně je možné zapůjčit cílovou pásku.

Bójky

Nové moderní velké bójky
CZK1000Kus / den
 • Od letošního roku bude disponovat šesti kusy velkých trojhraný bójek. Nafukování pumpou, výška bójky 1,8m, barva žlutá a oranžová.

Ozvučovací aparatura

Kvalitní, výkonná, ale malá sestava
CZK4000Den
 • Skladný ozvučkovací set LD System Dave 12, vhodný pro ozvučení otevřeného prostoru 100x100m. Jako volitelné příslušenství je možné dodat mixážní pult a bezdrátový mikrofon pro vyrovnání poměrů reprodukované hudby a hlasu moderátora. K zapojení je nutná asistence našeho technika nebo zkušeného zvukaře.

Stupně vítězů

Krásné a velké dřevěné stupně
CZK1000Den
 • Masivní dubové stupně vítězů jsou každý o ploše stupínku 60x100cm. Výška stupínků je 20,40 a 60cm. Při  převozu je možné stupně využít jako bedny na materiál.

Značení trati

Šipky, kůly, spreje
CZK1000 - 5000Závod
 • Problému značení tratí v přírodě se věnujeme přes 15 let. Za tu dobu jsme vyvinuli originální systém šipek na dřevěných kůlech, které máme v modré, červené, žluté a zelené barvě. Počty šipek je možné dodat dle zadání pořadatele. K instalaci je potřeba palice a nastřelovací sponkovačka (můžeme zapůjčit se značkami). K šipkám můžeme přidat pásku na značení (mlíko), další cedulky označující občerstvovací stanici nebo nebezpečí a také značkovací spreje na asfalt.

Nůžkové stany

Starší, ale pevné stany
CZK1000Den
 • Máme k dispozici starší, ale stále perfektně funkční 2x nůžkových ocelých stanů v červené barvě. Jeden kus 6x3m druhý 3x3m. Ke stanům zapůjčíme kotvící kolíky do země skrz nohu a bočnice. V případě nutnosti jsme schopni zajistit až 6ks dalších stanů 3x3m. Do stanů je možno zapůjčit party sety – 1 x stůl, 2x lavice.

Startovní čísla

Objednáme nové nebo pujčíme
CZK2000Sada / den
 • Dokážeme zajisti na míru vyrobená startovní čísla na kolo nebo běh nebo zapůjčit vratná čísla pro cyklistické závody na pevných deskách, které se velmi těžko poškodí. Sada čísel k zapůjčení má 300 položek.

Vesty pro pořadatele

Reflexní odlišovací vesty
CZK500Sada / den
 • Máme k zapůjčení 30ks oranžových a žlutých rozlišovacích návleků pro označení pořadatelů.

Barely na vodu

Barely na přenos nápojů
CZK500Sada / den
 • Disponujeme 1x5l barelem, který udrží teplotu nápoje a dalšími 10 ks 20l barelů s pumpičkami (2ks) pro přenos vody nebo jiných studených nápojů.


Depo

Nafukovací brána

Pevná brána

Značení tratí

Ozvučení

Bójky

Ohraničení koridorů

Stupně vítězů

Vesty pro pořadatele

Startovní čísla

Barely na vodu

Nůžkové stany