Kultůrní akce

Umíme i kultůůru...

Zajistíme doprovodný program nebo celý fest

Produkce od povolení k úklidu

Hvězdy i lokální hudebníci


Od roku 2007 se zaměřujeme také na pořádání kulturních akcí. Za sekcí kultury stojí Michal Piloušek mladší.

Začínal jsem s organizací hudebních festivalů, ale profesní dráha mě zavedla na místo ředitele Kulturních a informačních služeb města Prachatice. Díky tomu jsme měl na starost dvě galerie, kino, divadlo a kulturní dům. Během své kariéry jsem byl u více než 100 divadleních představení, připravili jsme na 30 výstav, uspořádali více než 20 konferencí a připravili na 200 koncertů. Pracoval jsem také v týmu, který připravoval velké městské slavnosti, několik velkých festivalů, seriál farmářských trů, velký festival piva nebo prestižní konference významných institucí.

V současné době se specializujeme na produkci větších i menších hudebních festivalů, společenských akcí, městských slavností, farmářských trhů nebo pivních festivalů.


Příprava dramaturgie na míru

Dojednání smluv, technický podmínek všech vystupujících i dodavatelů

Vyjednání všech potřebných povolení

Zajištění spolupráce s lokální samosprávou

Marketingový plán a strategie

Příprava grafiky a propragačních materiálů

Výroba webu a profilů na sociálních sítích

Zajištění medializace eventu

Nasmlouvání všech subdodavatelů

Zajištění kvaltiního pódia, ozvučení, osvětlení, stanů, backstage, tribun, ad.

Úprava areálu konání, sociální zařízení, odpodové hospodářství

Příprava a zajištění bezpečnostního plánu

Koordinace všech složek záchranného systému

Fyzická příprava areálu, stavba pódií, zajištění brigádníků

Produkce v den konání akce

Dodržování časového rozpisu na minuty

Řešení externalitních jevů v průběhu akce

Po ukončení akce úklid areálu

Follow up materiál včetně doložení medializace a výstupů akce

Kontaktování všech dotčených úřadů, kontrola spokojenosti s průběhem, research

Reference

Mezibrány

Multižánrový hudební festival v nádherném prostoru Parkán v Prachaticích, který leží mezi dvěma pásy středověkého opevnění. Na dvou pódiích se nepřetržitě střídají intepreti všemožných žánrů. Mezi největší hvězdy patřili: David Koller, Blue Effect, Visací Zámek, Vladimír 518, – 123 min., Arakain, Plastic People of the Universe, Sunshine, Wohnout, Krucipüsk, Hentai Corporation, Michal Prokop a další.

Festival piva Prachatice

Stáli jsme za nápadem vytvoření originálního festivalu malých pivovarů, který by nabídnul v překrásném historickém prostředí Prachatic ochutnávku nejlepších piv z jihočeského regionu i okolí. Výběr 15 minipivovarů doplnili kapely napříč žánry a prvního ročníku se zúčastnilo na 1500 fanoušků piva. Na festivalu se od roku 2016 nepodílíme.

Farmářské trhy Prachatice

Pro rok 2015 jsme měli za úkol připravit farmářské trhy v centru Prachatic. Kromě originálního designu jsme se snažili občany do města přilákat i na kulturní akce, které doplňovali každý jeden farmářský trh. Výběr účastníků trhu jsme omezili jen na prvoproducenty a osvědčené lokální výrobce.

Spolupráce na akcích: Quiksilver WakeJam (2008–2013), Bohemia Jazz Fest Prachatice (2012-2014), Slavnosti Solné Zlaté stezky (2012-2015), Divadelní festival Štít (2012-2015), Konference k uvedení zlaté mince Lenora, Česká národní banka (2013), Bandzone fest (2010).