Kam na trať?

Hus Muž jako duatlon!

5. května 2018 - Křišťanovický rybník

Do konce února startovné jen 400,-

Hus Muž a Krušnoman spojili síly - Duathlon Double


Pokud nechcete celý závod strávit na pláži u bufetu, tak pro vás máme pár tipů, kde můžete vidět průjezd závodníků na zajímavých místech.

Hráz rybníka

Na protější straně rybníka na hrázi bude zajímavé místo pro sledování závodu. Poprvé tudy poběží běžci do cíle prvního běhu. Hned o pár minut později tudy budou vyrážet na cyklistickou část. V polovině 24 km dlouhé bikové části tady bude otočka do druhé poloviny. Po absolvování celého kola tudy borci projedou směrem k depu. Naposledy je bude možné vidět na konci druhého běhu, kdy budou směřovat do cíle závodu na pláž.

Hlásná Lhota

Vesnička asi 3km od rybníka, kudy budou závodníci dvakrát projíždět na kole.

Hrad Hus

Zřícenina středověkého hradu, přes kterou poběží závodníci v poslední disciplíně závodu. Od rybníka se k ní v protisměru trati běhu dostanete za 25 minut pěšky. Běžci tudy při druhém běhu budou probíhat na 6. kilometru, kdy už budou pořádně unaveni. Z hradu Hus jsou navíc krásné výhledy na Blanici.

Blanický mlýn

Pokud pojedete po hlavní silnici z Křišťanovic směrem na Volary a odbočíte na Mlynářovice, tak přijede asi po 1 km na Blanický mlýn. Tady budou závodníci probíhat na 4. kilometru druhého běhu.